Δευτέρα, 17 Σεπτεμβρίου 2012

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ-Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2012-13


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ‘ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2012 – 2013
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
           
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
13/10/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

13/10/2012
17:30
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

14/10/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

13/10/2012
15:00
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

ΡΕΠΩ : ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
20/10/2012
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

20/10/2012
17:00
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

20/10/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ  – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

20/10/2012
20:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ

ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
3η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
27/10/2012
18:00
ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

27/10/2012
14:00
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

27/10/2012
17:00
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

27/10/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΩ : ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
3/11/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ  – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

3/11/2012
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

3/11/2012
17:00
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

3/11/2012
17:00
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

ΡΕΠΩ : Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ
5η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
10/11/2012
18:00
ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

10/11/2012
14:00
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

10/11/2012
17:00
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ

10/11/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
17/11/2012
17:00
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

18/11/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

17/11/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

18/11/2012
18:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ  – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

7η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
24/11/2012
16:00
ΚΛ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ

24/11/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Σ.Κ.ΝΙΚΟΠΟΛΗ

24/11/2012
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

24/11/2012
19:00
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

ΡΕΠΩ : ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

8η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
1/12/2012
17:00
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

2/12/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

1/12/2012
17:00
ΚΛ.ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

2/12/2012
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΡΕΠΩ : Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

9η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
8/12/2012
20:00
ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

8/12/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

8/12/2012
17:00
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ

8/12/2012
18:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ  – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΩ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
         
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
15/12/2012
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

15/12/2012
17:00
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

15/12/2012
18:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ  – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ

15/12/2012
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΩ : ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
22/12/2012
16:00
ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

22/12/2012
19:30
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

22/12/2012
17:00
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

23/12/2012
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

3η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
12/1/2013
17:00
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

12/1/2013
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ  – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

12/1/2013
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

12/1/2013
17:00
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ

ΡΕΠΩ : ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

4η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
19/1/2013
16:00
ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

19/1/2013
19:30
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

19/1/2013
17:00
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

19/1/2013
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΩ : Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ
5η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
26/1/2013
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

26/1/2013
17:00
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

27/1/2013
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

27/1/2013
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ  – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
2/2/2012
16:00
ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

2/2/2012
14:30
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ

2/2/2012
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

2/2/2012
17:00
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
7η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
9/2/2013
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

9/2/2013
17:00
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

9/2/2013
19:30
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

9/2/2013
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΩ : ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ
8η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
16/2/2013
18:00
ΚΛ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

17/2/2013
14:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ

16/2/2013
17:00
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

17/2/2013
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ  – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

ΡΕΠΩ : Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νια
Ωρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκόρ
23/2/2013
19:00
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

23/2/2013
17:00
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

23/2/2013
16:00
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

23/2/2013
19:30
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΡΕΠΩ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ


ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Το Πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δύο φάσεις :
Α’ ΦΑΣΗ : Οι ομάδες θα συναντηθούν μεταξύ τους σε διπλούς αγώνες και θα προκύψει βαθμολογία.
Οι δύο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από κάθε όμιλο, δηλ. σύνολο έξι (6) ομάδες θα αγωνιστούν στην Β’ ΦΑΣΗ. Η τελευταία βαθμολογικά ομάδα κάθε ομίλου θα υποβιβάζεται στην Β’ Κατηγορία ΕΣΚΑΒΔΕ.
Β’ ΦΑΣΗ : Στη Β’ ΦΑΣΗ οι έξι (6) ομάδες, θα αγωνιστούν σε διπλούς αγώνες για την ανάδειξη της Πρωταθλήτριας ομάδας ΕΣΚΑΒΔΕ που θα ανέλθει στην Γ’ Εθνική Κατηγορία. Στη Β’ ΦΑΣΗ οι ομάδες θα μεταφέρουν τα μεταξύ τους αποτελέσματα από την Α’ ΦΑΣΗ.
ΠΑΡΑΒΟΛΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ : Ορίζεται για όλες τις ομάδες της Α’ Κατηγορίας, παράβολο συμμετοχής 900€ , που θα καταβληθεί σε τρεις (3) δόσεις (1η δόση πρίν την έναρξη του Πρωταθλήματος, 2η δόση περίοδος Χριστουγέννων και 3η δόση 31 Ιανουαρίου. Το παράβολο θα καταβληθεί στον παρακάτω λογαριασμό (0026.0082.41.0200391931 EUROBANK Τσικριτέας Κων/νος – Ειδ. Γραμματέας ΕΣΚΑΒΔΕ).

***Μαζί με την 1η δόση του παραβόλου το κάθε Σωματείο πρέπει να καταθέσει και το ποσό των 20€ που αντιστοιχεί στην ανανέωση της εγγραφής του (συνδρομή  4ετίας). Με την κατάθεση των 20€ θα δοθεί απόδειξη πληρωμής ΕΟΚ.