Κυριακή, 28 Αυγούστου 2011

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ [Z’ ΟΜΙΛΟΣ] 2011-12

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Z’ ΟΜΙΛΟΣ


ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 – 2012

Α’ ΓΥΡΟΣ

                                                                       1η Αγωνιστική                                                             ΣΚΟΡ                                                                                         
17/9/2011   18:00   ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ       Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑ                                            64 - 33
17/9/2011   16:00   ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ       Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ                           81 - 59 
2η Αγωνιστική
24/9/2011   14:00   ΔΑΚ «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ»   ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ             60-68
24/9/2011   18:00           ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ                    Α.Ο. ΠΑΡΓΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ                                 44-58
3η Αγωνιστική
2/10/2011  18:00            ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ         Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ                          69-60
2/10/2011  18:00  ΔΑΚ «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ»   ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑ                         68-34


Β’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
16/10/2011  18:00             ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ                  Α.Ο. ΠΑΡΓΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ                                24-57
16/10/2011  18:00   ΔΑΚ «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ»   ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ               35-38
2η Αγωνιστική
23/10/2011   16:00   ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ         Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ                      66-51
23/10/2011   18:00   ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ          Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑ                                           55-48
3η Αγωνιστική
6/11/2011   18:00   ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ           Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ                                  52-63
6/11/2011   15:30   ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ                  Α.Ο. ΠΑΡΓΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ                                 33-55



***Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται οι δύο (2) πρώτοι από τους υποομίλους Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ και οι δυο (2) πρώτοι από τον όμιλο Η (πρωτάθλημα 2 γύρων).

Κυριακή, 21 Αυγούστου 2011

Αύριο η πρώτη


Τη Δευτέρα 22 Αυγούστου θα πραγματοποιηθεί η πρώτη προπόνηση του ανδρικού, εφηβικού και παιδικού τμήματος της ομάδας μας για τη σεζόν 2011-12. Καλό μας ξεκίνημα λοιπόν!

Δευτέρα, 15 Αυγούστου 2011

Κλήρωση Εφήβων 2011-2012



Α΄ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜ.
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ Α
ΟΜΑΔΑ Β
ΑΡ. ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡ
1/10/2011
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10:00
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
Α.Γ.Σ.Ι.(B)
(Α)
45 - 24
1/10/2011
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14:00
ΚΡΟΝΟΣ Γ.Α.Σ.
Α.Γ.Σ.Ι.
(Β)
43 - 60
1/10/2011
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
17:00
ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
(Γ)
60 - 90
1/10/2011
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14:00
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
(Δ)
64 - 47
1/10/2011
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
16:00
ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.
(Ε)
36 - 74
1/10/2011
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
19:00
Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
(Ζ)
59 - 44
1/10/2011
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
(Η)
50 - 46



Β΄ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜ.
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ Α
ΟΜΑΔΑ Β
ΑΡ. ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡ
16/10/2011
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
(Θ)

9/10/2011
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
19:00
ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.
(Ι)
59-82
8/10/2011
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
19:00
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
(Κ)
64-45
9/10/2011
ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
14:00
Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
(Λ)
0-0(α.α.)
9/10/2011
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
 18:00
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
(Μ)
67-51
9/10/2011
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
12:00
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
(Ν)
34-43
9/10/2011
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:00
Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
(Ξ)
49-48
9/10/2011
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14:30
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Γ.Σ.Ι.
(Ο)
31-66



Στη Γ’ Φάση που θα γίνει την Κυριακή 20 Νοεμβρίου τα ζευγάρια είναι:
                                     ΟΜΑΔΑ AΟΜΑΔΑ Β      ΑΡ. ΑΓΩΝΑ
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ     Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ(Π)  71-52
                                Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ(Ρ)
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ         Γ.Σ. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΑΓΣΙ(Σ) 0-20(α.α.)
    ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ              ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣΣ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Τ) 36-76
   Στα ημιτελικά που θα γίνουν την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου θα συναντηθούν:
        4/12/11   ΔΑΚ "ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ"          ΦΑΙΑΚΑΣ - ΑΓΣΙ
     4/12/11            ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ                     ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Χ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ


ΤΕΛΙΚΟΣ

21/12/2011   ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ   20:00    Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ-Α.Γ.Σ.Ι.
Η ομάδα του Α.Γ.Σ.Ι. επικράτησε με 47-66 επί της Νικόπολης στον τελικό που διεξήχθη στο ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
και αναδείχθηκε για 3η συνεχή χρονιά πρωταθλητής Εφήβων της Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε.