Α' ΕΣΚΑΒΔΕ

Τρίτη, 14 Δεκεμβρίου 2010

Β' ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ -  B’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 – 2011
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η  Αγωνιστική   
9/1/2011   12:00   ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ    Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ             79 - 33
9/1/2011   14:00   ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ           ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε. – Α.Γ.Σ.Ι.                             39 - 63
9/1/2011   16:00  ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ    Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ       33-46
ΡΕΠΩ : ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.
2η  Αγωνιστική
16/1/2011  16:00  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ        ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.             46 - 48
16/1/2011  14:00  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Α.Γ.Σ.Ι. – ΠΑ.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ                            53 - 56
16/1/2011  16:00  ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ  Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.         42 - 54
ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
 3η Αγωνιστική
23/1/2011  14:00  ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ              ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι.                                    41 - 52
23/1/2011  12:00  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ     Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ          45 - 42
23/1/2011  13:00  ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ     Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.                 37 - 54
ΡΕΠΩ : ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ(Τζομάκας Λ.): Πανίδης Δ. , Κιτσάκης Κ. , Τσουμάνης Κ. 15(1) , Παππάς Κ. 6 , Αηδόνης Κ. , Βασιλείου Στ. 2 , Κολιός Χ. , Ευθυμίου Α. , Γάκης Λ. 5(1) , Σωτηρίου Λ. 2 , Πάνου Κ. 7

ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.(Παπαδάτος Δ.): Ζιαρας Θ. 2 , Τσβετκοβ Β. 13(1) , Κοσκινας Αλ. , Πετα Ε. , Καρδακης Σ. , Τσιριτκακης Σ. 2 , Γκιογκας Λ. 3 , Παυλογιαννης Τ. 16(1) , Παπαβλασοπουλος Τ. , Τσενεμπης Λ. 18.

Τα δεκάλεπτα: 15-12 , 21-27 , 33-41 , 37-54
4η Αγωνιστική
30/1/2011  17:00  ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ   Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.         60 - 69
30/1/2011  14:00  ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ   46 - 59
30/1/2011  14:00  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Α.Γ.Σ.Ι. – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.                      83 - 38
ΡΕΠΩ : ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ(Τζομάκας Λ.): Πανίδης Δ. , Κιτσάκης Κ. , Τσουμάνης Κ. 10(1), Παππάς Κ. 10(2), Αηδόνης Κ. , Ευθυμίου Χ. 3(1), Ευθυμίου Αδ. , Βασιλείου Στ. , Γάκης Λ. 3, Σωτηρίου Λ. 2, Πάνου Κ. 18(1)

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ(Αναστασίου Δ.): Γεωργίου Δ. , Καρκοντέλος Σωτ. , Ποσποτίκης Ιωαν. 2 , Τατσιώνης Κ. 2 , Στουγιάνος Αθ. 2 , Λύτης Δ. , Μαρούγκας Ιωαν. 12 , Νάστος Ανδρ. 2 , Καρκαντέλος Βασ. 15 , Τάτσης Ιωαν. 3 , Ηλίας Ανδ. 4 , Γκόγκος Γ. 17.

Τα δεκάλεπτα: 11-20 , 26-30 , 33-44 , 46-59
 
5η Αγωνιστική
6/2/2011  14:00  ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ           ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ          83-32
6/2/2011  14:00  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.             57 - 44
6/2/2011  14:00  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ       ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ         60 - 56
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.
6η Αγωνιστική
13/2/2011  15:30  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ        ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε. – ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.                       62 - 32
13/2/2011  12:00  ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.   47 - 53
13/2/2011  14:00  ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Σ.Ι.                            47 - 78
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ
7η Αγωνιστική
21/2/2011  16:00  ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ           ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ           57 - 52
20/2/2011  14:00  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ         ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.        51 - 70
19/2/2011  17:30 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ     Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-Α.Γ.Σ.Ι.                        35-84
ΡΕΠΩ : Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ(Τζομάκας Λ.): Πανίδης Δ. , Κιτσάκης Κ. , Τσουμάνης Κ. 11(1), Παππάς Κ. 9(1), Αηδόνης Κ. ,  Ευθυμίου Αδ. , Γάκης Λ. 4, Σωτηρίου Λ. 6 , Πάνου Κ. 5.

Α.Γ.Σ.Ι.(Κουβάτσης Π.) : Τζάνης Μιχ. 16 , Μπέλλος Βασ. , Καννής Ελ. 4 , Καραμπίνης Σωτ. , Βαρδάκης Κων. 7 , Φίτσας Αγγ. 2 , Μπαλτζής Δημ. , Τσακανίκας Αντ. 18 , Παππάς Γεωργ. , Παππάς Βασ. , Μπουρδούκης Κων. 9 , Μάντζιος Δημ. 28.

Τα δεκάλεπτα: 4-24 , 18-49 , 28-69 , 35-84

B’ ΓΥΡΟΣ
 1η  Αγωνιστική  
27/2/2011  16:00  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ          ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ         39 - 73
27/2/2011  16:00  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ    Α.Γ.Σ.Ι. – ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.                                       76 - 49
27/2/2011  16:00  ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ    Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ      49 - 38
ΡΕΠΩ : ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.
 2η  Αγωνιστική
6/3/2011  15:00  ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ         ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.             73-40
5/3/2011  11:00  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.                             54-52
6/3/2011  14:00  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ        ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ           55-40
ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
3η Αγωνιστική
13/3/2011  14:00  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   Α.Γ.Σ.Ι. – ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.                                 46 - 37
13/3/2011  17:00  ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ  Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ   42 - 53
13/3/2011  14:00  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.-Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ                  78 - 55
ΡΕΠΩ : ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
4η Αγωνιστική
20/3/2011  15:00  ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ          ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ             75 - 59
20/3/2011  14:00  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ       69 - 29
20/3/2011  14:00  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ        ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι.                          58 - 57
ΡΕΠΩ : ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.
5η Αγωνιστική
27/3/2011  17:00  ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ    Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.              47-89
27/3/2011  16:00  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ          ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ                49-59
27/3/2011  14:00  ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ   Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.    49-59
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.
6η Αγωνιστική
3/4/2011  15:00  ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ         ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. – ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.                          66 - 52
3/4/2011  14:00  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ        ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ      83 - 70
3/4/2011  14:00  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ                            94 - 53
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ
 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.(Ασπιώτης Αν.): Γράψας Ν. 12(2), Χονδρογιάννης Αθ. 5, Γεωργακόπουλος Κ. 13(2), Βογιατζόγλου Σ., Τζάκος Σ., Αλαμάνος Αλ., Παπαγκίκα Αλ. 38, Πέρρος Μ., Ντόκας Δ. 2, Γραμμένος Σ. 6, Καντας Σ. 7

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ(Τζομάκας Ελ.): Πανίδης Δ. , Κιτσάκης Κ. 4, Τσουμάνης Κ. 31(3), Παππάς Κ. 13(1),  Ευθυμίου Αδ., Αηδόνης Κ. 2, Ευθυμίου Χρ. 3(1), Γάκης Λ. 6, Σωτηρίου Ελ. 8, Πάνου Κ. 3

 7η Αγωνιστική
10/4/2011  14:00  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ     Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.       44 - 48
10/4/2011  14:00  ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ         ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε. – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.      50 - 47
09/4/2011  10.45  ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ      Α.Γ.Σ.Ι.-Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ                   69-30

ΡΕΠΩ : Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
 Α.Γ.Σ.Ι.(Κουβάτσης Π.): Τζάνης Μιχ. 7(1), Μπέλος Β. , Χαρίσης 2, Καραμπίνης Σωτ. 10, Φίτσας Αγ. , Παππάς Β. 4, Τσοτσόλης 2, Τσακανίκας 11 , Θειακός 8 , Καραμπίνης Κ.  3 , Μπουρδούκης 6 , Μάντζιος 16.  
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ (Τζομάκας Ελ.): Πανίδης Δ. 2, Κιτσάκης Κ., Τσουμάνης Κ. 6, Παππάς Κ. 5 (1), Αηδόνης Κ., Ευθυμίου Χρ., Γάκης Λ. 1, Σωτηρίου Ελ. 6, Πάνου Κ. 10.

Οι ομάδες που προκρίνονται είναι οι εξής: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ , Α.Γ.Σ.Ι. , ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. , ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε.
Tελική Βαθμολογία


Βαθμοί στους
μεταξύ τους
αγώνες
Διαφορά στους
 μεταξύ τους
αγώνες
Διαφορά σε
όλους τους
αγώνες
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυν Διαφ
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ 22 12 10 2 0 704 541 163 0 1,000 1,301
Α.Γ.Σ.Ι. 21 12 9 3 0 806 538 268 4 1,256 1,498
ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. 21 12 9 3 0 724 593 131 2 0,796 1,221
ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε. 19 12 7 5 0 656 625 31 0 1,000 1,050
ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 17 12 5 7 0 608 754 -146 0 1,000 0,806
Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 14 12 2 10 0 586 716 -130 0 1,000 0,818
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12 12 0 12 0 499 816 -317 0 1,000 0,612
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του παιδικού τμήματος της Αθλητικής Ένωσης Καναλακίου που έφτασαν ως εδώ...

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου